Apgyvendinimas

Apgyvendinimas prie Antalieptės marių

ApgyvendinimasApgyvendinimui galime pasiūlyti stovyklavietę, kuri įsikūrusi jaukiame gamtos kampelyje, ežeringame Zarasų rajone, Gražutės regioninio parko teritorijoje. Stovyklavietė yra pusiasalyje, todėl iš trijų pusių ji apsupta vandens – Antalieptės marių bei slėnyje esančios Šventosios upės. Šioje stovyklavietėje Jūsų laukia aktyvus laisvalaikis, ramus poilsis ir vandens pramogos. Čia puikiai praleis laiką ir gamtos malonumų mėgėjas, ir prisiekęs žvejys, ir aktyviai leidžiantis laisvalaikį poilsiautojas.

 

Čia yra didelė pramogų ir kitų veiklos rūšių įvairovė, todėl pas mus ras kuo užsiimti skirtingų poreikių turintys turistai aktyvių pramogų mėgėjas, užkietėjęs žvejys ar ramaus poilsio mylėtojas. Tyras ir gaivus stovyklavietės pušyno ir nuo Antalieptės marių atpučiamas oras suteiks Jums visišką ramybę, kuri leis pamiršti kasdienius rūpesčius. Apgyvendinimas stovyklavietėje, kur galėsite pabėgti nuo kasdienės gyvenimiškos monotonijos ir bent akimirkai pamiršti miesto šurmulį. Todėl šiltus vasaros vakarus stovyklavietėje su atvykusiais draugais ar giminaičiais galite praleisti bendraudami laužo šviesoje, dalintis įspūdžiais, prisiminti visus nuotykius, stebėti nuostabią panoramą leidžiantis saulei, kur atspindys matysis ant Antalieptės marių bangų. Apgyvendinimas prie Antalieptės marių yra puikiai tinkamas tiems, kurie renkasi žygį Šventosios upe, kadangi stovyklavietė yra maršruto pabaigoje.

Namuko nuoma

Pirtis yra Gražutės regioninio parko viduryje, ant Ūparto ežero kranto. Sodyba yra atokiame Tiltiškių kaime, nuo pagrindinio kelio nutolusi 2 km, aplinkui nėra jokių vasarnamių, nuomojamų sodybų ar gyvenančių žmonių.

Jūsų poilsiui netrukdytų joks šurmulys, garsiai iš miškų sklindanti muzika ar važinėjančios mašinos. Dėl tokio nuošalumo, apsistodami pirtelėje, galėsite mėgautis natūralia gamta, aplinkui pamatysite bėgiojančias stirnas ir kiškius, skraidančius įvairius paukščius ir kitus nuo žmonių besislepiančius gyvūnus. Todėl namuko nuoma yra tinkamas poilsis dviems žmonėms, kurie nori pabūti kartu ir kurie trokšta, kad apgyvendinimas gamtoje jiems paliktų didelė įspūdį.

Pirties viename iš kambarių yra dvigulės sofos, todėl čia gali gyventi 2-4 žmonės, jeigu kompanija didesnė, galima apsistoti palapinėse. Pirtyje yra dujinė viryklė, todėl galėsite patogiai pasigaminti valgyti. Galėsite ne tik pasikaitinti karštoje malkinėje pirtyje, bet ir pailsėti žiūrint pro panoraminius langus į ežerą.  Šiltą vasaros vakarą galima jaukiai įsitaisyti prie įėjimo į namelį, įrengtoje lauko terasoje ir mėgaujantis besibaigiančia dienos panorama. Apgyvendinimas namuke yra puikiai tinkamas tiems, kurie renkasi žygį Šventosios upe, kadangi pro Ūparto ežerą teka Šventosios upė.