Inventorius

Nuomojamos baidarės “Vista”

Mūsų nuomojamos baidarės “Vista” – Europoje bei Lietuvoje yra gerai žinomos. Šios baidarės pasižymi tvirta konstrukcija, yra lengvai valdomos, saugios ir tuo pat metu greitos. Plaukti jomis yra paprasta, nereikalingas specialus pasiruošimas. Tinka plaukti ilgus turistinius žygius upėmis ir ežerais. Viena populiariausių nuomojamų baidarių “Vista”- greičio ir stabilumo bei lengvo valdymo derinys. Tai dvivietė, atviros kabinos baidarė – tandemas, specialaus aptakaus profilio, leidžiančio efektyviai skrosti vandens paviršiumi. Didelio tūrio denio bei kintamų kojų atramų dėka, irklavimas tampa patogus, tuo pačiu neprarandama erdvė daiktams. Kadangi baidarė pagaminta iš polietileno ji yra labai atspari smūgiams, kas garantuoja Jūsų saugumą. Kitas inventorius siūlomas su baidarėmis yra aukščiausios kokybės.

“Vista” baidarės pasižymi:
-Patogios minkštos reguliuojamos sėdynės ir pedalai;
-Nešimui skirtos rankenos;
-Galimybė sumontuoti papildomą vaikišką sėdynę;
-Ant korpuso yra papildomo inventoriaus tvirtinimo gumos;
-Aptakus korpusas, kuris skrodžia vandenį;
-Daug vietos daiktams sudėti.

Irklenčių SUP nuoma

Pripučiama dviejų sluoksnių irklentė BLACK MOOSE, tai viena iš kokybiškiausių ir geriausių irklenčių kainos ir kokybės santykiu Europoje.

BLACK MOOSE irklentė – ypač kokybiška ir tvirta.

Pagaminta iš naujos kartos PVC DROP STITCH FUSION PLUS medžiagos, kuri yra ypač tvirta, tačiau iki 20% lengvesnė nei standartinė.

Pripučiama net iki 27 psi., bei labai kokybiškai pagaminta kas užtikrina jos tvirtumą bei tai, kad ji nelinksta ant jos stovint. Dėl išskirtinio ir unikalaus dizaino būsite stilingi bei išsiskirsite iš minios.

Metas augančiam naujam irklenčių mėgėjui pradėti lavinti savo sportinius įgūdžius!

Pripučiama irklentė BSB CHILD – tai tvirta, išskirtinio dizaino ir kokybiška irklentė vaikams bei paaugliams. Stabili, patvari, manevringa.

BSB CHILD 7.0 LITE, kaip ir kitos LITE serijos irklentės, yra pagaminta naudojant vieno sluoksnio DROP STITCH PVC technologiją, kuri leidžia mėgautis ypatingu lengvumu. Viršutinė dalis padengta malonia kojai, neslidžia „EVA diamond“ danga, kad plaukdami jaustumėtės tvirtai ir nepaslystumėte.

Spyruoklinis vidutinio tamprumo kojos saitas – garantuota apsauga įkritus į vandenį, kad pernelyg nenutolti nuo savo irklentės.

BSB CHILD 7.0 LITE sveria vos 7 kg! Jos viduryje įmontuota minkšta ir patogi rankena padės be rūpesčių nusinešti ją iki upės, ežero ar kito vandens telkinio.

Labai kokybiška dvivietė irklentė, savo savybėmis, medžiagomis ir pagaminimu esanti tarp geriausių gaminamų irklenčių Europoje.

Šia irklente gali plaukti du žmonės, ji yra stabili ir išlaiko didelį svorį, tačiau su ja puikiai galima susitvarkyti ir pajusti pilną malonumą plaukiant ir vienam, todėl ji yra labai universali ir praktiška.

Irklentė pagaminta iš labai kokybiškos ir tvirtos dviejų sluoksnių PVC DROP STITCH medžiagos, kuri yra atspari UV spinduliams ir gali atlaikyti didelias apkrovas. Jos viršus padengtas malonia kojai ir neslidžia danga.

Maksimalus šios irklentės slėgis 27 psi. Tokiu aukštu slėgiu pasižymi tik labai aukštos kokybės irklentės (SUP).

Šia irklente (SUP) galite plaukioti tiek ežeruose, tiek jūroje, tiek upėse. Pripūsta irklentė yra labai standi, tvirta ir patikima, bei gerai slysta vandeniu. Galėsite maksimaliai mėgautis plaukimo su irklente teikiamu malonumu sausomis kojomis.